2023-10-15 15:45  -  Unia MaxBud Książenice

Inter Krostoszowice - Unia MaxBud Książenice 2-4

Jak nie teraz, to kiedy? Z takim nastawieniem wygrania pierwszego meczu jechaliśmy do Krostoszowic. Myśmy jeszcze meczu nie wygrali, a Inter wszystkie mecze u siebie przegrał. Dobrym prognostykiem był remis z Czerwionką, która wygrała z Interem. Zaczynamy. W 9 min gospodarze ruszają prawą stroną, wycofanie piłki na 16 m i mamy 1 - 0
⚽. Od razu ruszamy do ataku, ale trafiamy na dobrze dysponowanego bramkarza gospodarzy, który broni strzały Pająka, Adika, Młodego Żółwika. W tym momencie jesteśmy dużo lepsi od gospodarzy. W końcu wyprowadzamy kontrę, Diego zagrywa do Adika ⚽ i mamy remis 1 - 1 w 33 min. Jeszcze emocje nie opadły, a już prowadzimy 1 - 2 w 34 min. Rzut rożny, wybicie piłki przed pole karne, strzał Ninji wydaje się, że leci poza linię końcową, pojawia się Adik ⚽ i wychodzimy na prowadzenie 1 - 2. Gospodarze reklamowali spalonego, ale liniowy wskazał kto został z tyłu. Gospodarze ruszają, aby wyrównać, ale Pająk jest na miejscu i 39 min łapie 🟨. Przerwa, jest dobrze, a powinno być jeszcze lepiej. Zaczynamy drugą połowę. Lewą stroną Aro zagrywa do Haszkina, ten centruje w pole karne, Diego strzela, ale na posterunku jest kolejny raz bramkarz gospodarzy, który wybija piłkę wprost pod nogi Żółwika, centra do niepilnowanego Diega ⚽, a ten głową wyprowadza nas na dwubramkowe prowadzenie. Jest 46 min i wynik 1 - 3 dla nas. Staramy się iść za ciosem i nadziewamy się na kontrę ⚽. Mamy 55 min i jest 2 - 3. Gra się trochę zaostrzyła i Żółwik w 67 min łapie 🟨. Teraz gospodarze dochodzą do głosu, a my staramy się grać z kontry, ale tego nie potrafimy wykorzystać. W końcu nadchodzi 82 min, Adik jest faulowany w polu karnym, sędzia dyktuje karnego i konsternacja, bo powinna być przynajmniej 🟨 dla obrońcy gospodarzy, a w konsekwencji czerwona, bo to druga, ale Sędzia decyzji nie zmienia. Karnego na bramkę zamienia Diego ⚽. Jeszcze w końcówce Ninja łapie głupią kartkę 🟨. Wynikiem 2 - 4 kończy się to spotkanie. Mamy nadzieję, że będzie nam teraz łatwiej się grało.