2023-08-29 16:52  -  Unia MaxBud Książenice

Sokół Chwałęcice - Unia MaxBud Książenice 5 - 0

Dalej bez punktów, trzecia porażka, tym bardziej dotkliwa, że bez strzelonej bramki, choć sytuacje były, ale wybronione przez bramkarza. W drugim kolejnym meczu tracimy 2 bramki w pierwszych 10 min. Nie umiemy się skoncentrować, gdy przeciwnik naciera. Próbowaliśmy się odkuć, ale przeciwnik był szybszy, zwrotniejszy, lepiej piłkę rozgrywał. Na domiar złego w wyniku kontuzji jeden z naszych zawodników musiał opuścić boisku z powodu kontuzji. Krótka ławka rezerwowych nie pozwoliła na wielkie korekty. W 1 połowie padła jeszcze jedna bramka i przy wyniku 3 - 0 zeszliśmy na przerwę. W 2 połowie straciliśmy jeszcze dwie bramki. Na osłodę mogliśmy strzelić bramkę, ale na posterunku był bramkarz gospodarzy. Szkoda. Płacimy frycowe i gramy dalej.